Wyjazdy Sportowo-Biznesowe

Moim marzeniem i celem w organizacji sportowej, którą prowadzę jest współpraca z ludźmi na różnej płaszczyźnie, czy to sportowej czy biznesowej. Do tej pory, patrząc na moje doświadczenia, brałem udział w wydarzeniach, które miały cel albo sportowy albo biznesowy a to było dla mnie za mało.
Chciałem czegoś więcej, chciałem synergii pomiędzy przekazywaniem fascynacji do sportu a tym, jak można rozwijać się także w obszarze biznesu.
Dlatego zaprosiłem do współpracy osoby, z różnych dziedzin biznesu aby stworzyły ze mna projekt, który możemy przedstawić naszym klientom jako nową jakość, coś, czego nie było na rynku do tej pory. Dlatego, organizuje wyjazdy pod kątem uzdrawiania ciała jak i umysłu, zdrowia psychicznego.
Podczas wyjazdów, nasi klienci, trenują ciało pod okiem profesjonalistów, wzmacniają swoje zdrowie, następnie odbywają szkolenia, warsztaty aby być lepszym w biznesie a także ucząc się jak zakładać nowe biznesy, z poszukiwaniem finansowania włącznie.
Wszystko to jest okraszone wspaniałą atmosferą, klimatem, różnymi obiektami wypoczynkowymi, w których pracujemy i odpoczywamy.
Łączy nas pasja do sportu i biznesu.
Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About